TATİL PUSULAM HAKKIMIZDA

TATİL PUSULAM kuruluşumuz, konuklarımıza unutulmaz ve eşsiz bir tatil deneyimi yaşatmaya çalışıyor. TATİL PUSULAM firması olarak sitemizde yer alan bütün kiralık Villa/Apart/Yazlıkları yerinde ve bizzat inceleyerek, siz değerli konuklarımızın herhangi bir aksaklık ile karşılaşmamanız için yapıyoruz. TATİL PUSULAM kuruluşu olarak genç ve dinamik personeli ile her zaman siz değerli müşterilerimize gerek kiralama işlemi esnasında gerek  Villaya/Aparta/Yazlığa girişte personelimiz ile giriş işlemini yapmaktayız. TATİL PUSULAM olarak alanında uzman personeli ile Yurt içi ve Yurt dışından Villa kiralama işlemini yapmalarına yardımcı olmaktayız. TATİL PUSULAM olarak Kalite ve Hoşgörüyü Misyonumuz haline getirerek siz değerli misafirlerimize her türlü destek ve imkanı profesyonelce sunmaktayız. Sevdiğiniz ve aradığınız Villa Tatilini sizler için en iyi şekilde TATİL PUSULAM olarak sizler için aralıksız çalışıyoruz.

NEDEN VİLLA TATİLİ ? 

İnsanlar artık tatil planları yapılırken Neden Villa Tatili ? sorusunu sormaya başladılar. Tüm yıl boyunca çalışıp daha sonra kendilerini ve ailelerini ödüllendirme için ve tüm senenin yorgunluğunu atmak için tatil planları yapmaya başlıyorlar, işte tam burada da Villa Tatilinin onlar için en iyi seçenek olacağını anlarlar, evlerinin rahatlığını ve özellikle son yıllarda Covid-19 gibi nedenlere bağlı olarak tatil sektöründe değişimlerin yaşanması ile en uygun tatil şeklinin, Villa Tatili olduğunu anlıyorlar. Özellikle otellerde ortak kullanıma ait olan yerlerin pandemi nedeni ile sosyal mesafeyi korumanın imkansız olduğu bir durum ortaya çıkmıştır, bunun yanında Villa Tatilinde, kiralamış olduğunuz tarihler arasında villanın kullanımı sadece size ait olup özellikle pandemi nedeni ile ortaya çıkan sosyal mesafe kavramı tam anlamı ile yaşayacaksınız ve yine size özel olan havuz gibi bir çok kullanım yerini sadece siz kullanacaksınız. Otellerdeki gibi birçok yerin ortak kullanım olduğu alanlar gibi değil sadece size ait ve sizin kullanımınıza ait olacak ve gerekli olan muhafaza sağlanacaktır, daha geniş yaşam alanı ve kullanım alanı elde etmiş olacaksınız. Tüm bunların yanında dilediğiniz villa seçenekleri ile istediğiniz konsep ve şıklıktaki veya genişlikteki villa seçeneklerine sahip olabileceksiniz ve tüm bunları farklı yerdeki ve konumdaki Villalarımız ile unutulmaz bir Villa Tatili deneyimi yaşayabilirsiniz.

VİLLA KİRALAMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR ? 

Kiralık Villa Rezervasyon İşlemleri; 

Kiralamak istediğiniz Tatil Villasını/Apartını/Yazlığını ve kiralama yapmak istediğiniz tarihlerinizi belirten, sizden bu işlem için gerekli iletişim ve fatura bilgileri alınarak Ön Rezervasyon işleminiz yapılmış olur.

Ön Rezervasyon işleminin yapıldığı tarihten en geç 1 iş günü içerisinde olmak üzere (Bazı villalar için ön rezervasyon işlemi süresi değişmektedir.) toplam ödenecek Villa ücretinin %35’i Kapora olarak Banka  Havalesi ile Şirket hesabına alınır, geriye kalan ücret villa teslimi sırasında, Villanın kontrolleri yapıldıktan sonra peşin(nakit) olarak teslim alınır.

Kapora teslim alındıktan sonra en geç 2 saat içerisinde tarafınıza yazılı olarak (e-mail/SMS) ile rezervasyon onayı gönderilmektedir, Rezervasyon onayı bilgisinin içinde Villa Toplam ücreti, Alınmış olan kapora ve hangi tarihler arasında Villa Adınıza rezerve edildiğini içermektedir. 

Villaya Girişte, teslim olunan Demirbaşların sayımı yapılarak, Villa Kiralama işlemi sırasında belirtilen miktarda depozito olarak alınır ve çıkış tarihinde Villadaki Demirbaş teslimi kiralamayı yapan kişi tarafından yapıldıktan sonra geriye ödeme yapıılır. 

;